Uncategorized

Hoti: Nuk e shkarkoj Selmanajn, e kam mik të mirë dhe është punëtor

Kryeministri i Kosoves, Avdullah Hoti ka thene se nuk do ta shkarkoj zevendes kryeministrin, Driton Selmanaj edhe pse beri komente jo te mira per deputeten, Saranda Bogujevcin..

“Nuk me interesojn ato komente nga Selmanaj, nuk e shkarkoj. Eshte punetor dhe e kam mik te mire. Deputet e Levizjes Vetevendosje.

Related Articles

Back to top button