Uncategorized

Bekim Haxhiu: ‘Kurti dhe Vuçiqi janë një, të dy punojn kundër Kosovës.’

Analisti i njohur nga PDK, Bekim Haxhiu që dikur ishte deputet i Partis Demokratike te Kosoves, gjatë intervistes së mbëmshme në T7 ka thënë se Albin Kurti dhe Aleksander Vuciq janë një, sepse punojn kundër Kosovës.

Haxhiu tha: ‘Albin Kurti është i njejtë me Vucicin, sepse të dy punojn së bashku kundër Kosovës.’ happeni happsiren e më p00shtme ndiqniii intervisteen e pl00te

Related Articles

Back to top button