Mevlani dha lajmin e shumepritur per fansat e tij… Ja deklarata e forte e tij qe askush nuk e priste

Mevlani eshte nje nder konkurrentet me te dashur dhe me te komentuar per publikun pasi ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesin pa mase ne rrjetet sociale dhe me gjere. Bukuroshi i ekranit shqiptare shpeshhere poston foto dhe video nga perditshmeria e tij me miqte dhe familjaret duke kaluar momente shume te bukura.

Bukuroshi i skenave shqiptare eshte teper i dashur duke qene se beri mjaft zhurme ne emisionin me te ndjekur per publikun shqiptare “Perputhen”. Ai shpeshhere pa qene pjese e debateve dhe diskutimeve te shumeta po gjithmone ka qene dhendri perfekt per cdo vjerre do te thonim pasi percillte shume poztivitet

Por konkurrenti i “Perputhen” nuk mund qe te shihet pa Ledjanen pasi ata dukeshin mjaft te dashuruar ne emision, duke u deklaruar per njeri-tjetrin shume heret dhe me pas dolen se bashku nga emisioni.

Konkurrenti me i dashur per publikun shqiptare shume shpejt pasi doli nga emisiona na dha lajmin se prej kohesh nuk eshte ne nje marrdhenie me Ledjanen .

Cifti i mirenjohur shqiptare tashme nuk kane as nje marrdhenie mes tyre pasi ata jane ndare per shkaqe se Mevlani ka treguar mungese respekti ndaj marrdhenies se tyre, te pakten keshtu eshte shprehur Ledjana neper intervistat qe ajo ka dhene per fansat e saj. Duke qene se Mevlani eshte tallur me kengen e saj me Antonelen, Ledjana nuk deshiron me te kete asnje marrdheni me te.

 

Po se fundmi Mevlani na shokoi me lajmin e tij te bukshem duke na theme se nuk ka asnje marrdhenie dashurore ne jeten e tij me ndonje femer, nderkohe te gjithe mendonim se ai ishte i lidhur. Djalishi i emisionit me te ndjekur mesa duket deshiron qe ti kaloje i qete dhe ne vetmine e tij ditet me te bukura te vitit.

 

Nuk duhet te harrojme se Mevlani gjithashtu ka qene shume mik i mire me Andin por per fat te keq ata nuk kane me asnje raport mes tyre, duke qene se Mevlani eshte zhgenjyer pasi Andi nuk i ka thene atij per lojen qe beri me Tean. Le ti urojme shume suksese djaloshit ne jeten e tij private dhe ate profesionale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *