Eri konfirmon marredhenien e tij me Ledjanen/Ja si deklarohet ai pasi pyetet per marredhenien me konkurrenten e “Perputhen”

Eri Aga eshte nje nder konkurrentet e emisionit “Perputhen” me te dashur dhe me te komentuar duke qene se ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesin pa mase ne rrjetet sociale. Bukuroshi i ekranit shqiptare shpeshhere ndan foto dhe video me ne nga perditshmeria e tij me miqte dhe familjaret e tij duke kaluar momente te bukura.

Konkurrenti i “Perputhen” qe pas perfundimit te emisionit “Perputhen” ka qendruar i stepur ndaj daljeve televizive dhe deshiron qe te qendroje larg portaleve dhe intervistave duke u rezervuar. Gjithashtu ai ka qene gjithmone i hapur per jeten e tij private gjate emisionit por tashme nuk shprehet asnjehere per ndjenjat e reja qe mund te kete per ndonje goce.

Por djaloshi beri mjafte debate ne emision, duke qene se pas perfundimit te etapes se tij brenda tij, ai ka pasur nje pelqim te madh dhe te forte per nje prej vajzave te programit, Ledjanen, e cila ishte e fokusuar te Mevlani.

Por marrdhenia e tyre gjithmone ka qene me mosmarreveshje dhe me mosperputhje qe ne takimin e dyte qe kane realizuar se bashku.

Eri gjithmone ka qene nje personazh me nje karakter teper te forte dhe nuk ka dashur asnjehere te vrase dike me fjale dhe pse ngjarjet e fundit e kane treguar ate shume agresiv . Bukuroshi i ekranit shqiptare nuk eshte shprehur per marrdhenien e tij me Fatjonin me te cilin pati nje konflikt verbal dhe me pas i dhane fund pjesmarrhes se tyre ne emision.

Kete here Eri na ka surprizuar pa mase gjate ketij pyetesor qe ka hedhur ne rrjetet sociale per fansat te cilet mund ta pyesnin per cdo gje bukuroshin. Nder te tjera ai i eshte pergjigjur nje prej pyetjeve me te shpeshta se si e ka tashme raportin e tij me Ledjanen, ndersa pohimi i tij konfirmoj se ata kane nje raport shume te mire.

E kush do ta besonte qe raporti i tyre ishte rregulluar pas gjithe atyre zenkave qe ata pten ne studuo per shkak se Eri bhej xheloz per raportin e Ledjanes me Mevlanin? Askush, por keto jane cudirat e “Perputhen” , raporte , e situata qe nuk do ti imagjinonit kurre se do te ndodhnin.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *