Mevlani qenka akoma shumë i dashuruar me Ledjanën/ Akoma qesh kur mendoj si e shikoja në sy

Te shpeshta jane bisedat virtuale te cilat Mevlani i organizon me ndjekesit e tij ne Instagram, ku pyetjet per Ledjanen nuk mungojne ku
rre, edhe pse eshte nje kapitull i mbyllur i tyre.

Disa kohe Mevlani vendosi qe mos te fliste me per Ledjanen, madje as ne bisedat e tij virtuale. Por, tani duket se e ka kapur nje periudhe nostalgjie.

Ai u ka kthyer pergjigje disa pyetjeve per te, madje teksa ka ndare nje foto krah saj ka pohuar se kenga e tij ishte nje histori dashurie. Pra, e kuptuam tashme se kujt i dedikohej kenga “True Story”.

Gjithashtu, ai ka rikujtuar momentet kur ishin te grindur me Ledjanen dhe qeshnin me njeri tjetrin sa shiheshin ne sy.

Mesa duket Mevlanit i mungon Ledjana dhe vazhdon te jete akoma single duke na i zbuluar vete kete fakt pasi u pyet nga nje ndjekes i tij.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *